به گزارش خبرگزاری برنا از قم، آیین رونمایی از تولیدات جدید آموزش زبان فارسی دانشگاه مجازی المصطفی، ظهر امروز در سالن همایش دانشگاه مجازی المصطفی برگزار شد.

حجت‌الاسلام سید مهدی حسینی رئیس دانشگاه مجازی المصطفی در ابتدای این مراسم اظهار کرد: دانشگاه مجازی المصطفی میزبان همه ملیت‌هایی است که عاشق مکتب اسلام هستند و به امام خمینی(ره) و انقلاب اسلامی عشق می‌ورزند.

وی ادامه داد: در حال حاضر بیش از 2 هزار زبان‌آموز از  70 کشور دنیا در بخش آموزش زبان فارسی دانشگاه مجازی المصطفی در حال یادگیری زبان فارسی هستند.

حسینی عنوان کرد: آن کسانی که توانستند زبانشان را تبدیل به پر مخاطب‌ترین زبان دنیا کنند، ابتدا آموزش زبان خود را از طریق آموزش به تعداد افراد کم شروع کردند و رفته رفته به کارشان توسعه دادند،‌ نشر زبان فارسی در دنیا نیز باید به همین گونه صورت بگیرد.

رئیس دانشگاه مجازی المصطفی با بیان اینکه گروه آموزش زبان فارسی دانشگاه مجازی المصطفی موفق به تولید آثار جدیدی در راستای آموزش مجازی زبان فارسی به دانشجویان داوطلب در این رشته شده است، افزود: جلد نخست کتاب نگارا، جلد دوم کتاب خوانا، جلد دوم کتاب پارسا و جلد سوم کتاب رسا از تولیدات جدید گروه آموزش زبان فارسی دانشگاه مجازی المصطفی است.

وی در بخش پایانی سخنانش گفت: به زودی نرم‌افزار‌های آموزش الکترونیک زبان فارسی نیز تولید و منتشر می‌شود.

در پایان این مراسم، اعضای گروه آموزشی زبان فارسی جامعةالمصطفی مورد تقدیر قرار گرفتند.