عضو کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی:

اشتغال فعلی را حفظ و با کارگران مدارا کنیم/ گزارشی از وضعیت کارگران نیشکر هفت تپه به کمیسیون اصل ۹۰ ارائه نشده است

اشتغال فعلی را حفظ و با کارگران مدارا کنیم/ گزارشی از وضعیت کارگران نیشکر هفت تپه به کمیسیون اصل 90 ارائه نشده است

عضو کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت:عملکرد ها باید به نحوی باشد کارگران مجبور نشوند به تجمعات و اعتراضات دسته جمعی دست بزنند پس باید با معترضین مدارا کرده و صدایشان را شنید.

«بهرام پارسایی»، عضو کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی، در خصوص اعتراضات کارگران شرکت نیشکر هفت تپه و درخواست مطالبات خود به خبرنگار خبرگزاری برنا گفت: تاکنون گزارشی در این خصوص به مجلس نیامده اما باید در شرایط فعلی از اشتغال مراقبت کنیم.

وی ادامه داد: در شرایط فعلی با وجود مشکلاتی که داریم نمی توانیم اشتغال جدیدی ایجاد کنیم پس باید اشتغال فعلی را حفظ کرده و حقوق کارگران را به موقع پرداخت کنیم.

عضو کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت: به دلیل افزایش تورم و کاهش پول ملی، درآمد حقوق بگیران به لحاظ ارزشی نسبت به سال گذشته کمتر شده است

پارسایی با تاکید بر اینکه نباید واحدهای تولیدی تعطیل شود، افزود: عملکردها باید به نحوی باشد که کارگران مجبور به تجمعات و اعتراضات دسته جمعی نشوند. مردم از سر ناچاری دست به اعتراض می‌زنند و باید با معترضین مدارا کرده و صدایشان را شنید.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: در برخورد با فساد باید اقدامات جدی انجام شود تا بتوانیم فشارهای زمان تحریم را کمتر کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار مجلس

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار مجلس

    اخبار برگزیده