به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان، مرتضی رئیسی حسنلنگی در گردهمایی معاونین پشتیبانی، حراست و امور تعاون رفاهی حوزه غرب استان که در این شهرستان برگزار شد، با اشاره به اهمیت مسکن فرهنگیان، افزود: با توجه به دستور العمل های ابلاغی و ضمن رعایت منزلت همکاران فرهنگی واجد شرایط در فرایند ثبت نام باید نهایت تلاش خود را به کار ببندیم تا فرهنگیان واجد شرایط در سطح استان از این امتیاز بهره مند شوند.

وی با اشاره به ثبت نام اولیه بیش از 11 هزار متقاضی مسکن در استان، اضافه کرد: در این راستا با کنترل فرم (ج) و استعلام های وزارت راه و شهرسازی افراد واجد شرایط پس از استعلام از سازمان ثبت‌اسناد و املاک کشور و ادارات مربوطه جهت معرفی تسهیلات یارانه ای به بانک های عامل معرفی می گردند.

این مقام مسئول تصریح کرد: در شهرستان بستک تعداد 359 نفر در مرحله اولیه ثبت نام نمودند که پس از بررسی و استعلام های مورد نیاز تعداد 164 نفر تاکنون واجد شرایط مسکن در این شهرستان می باشند.

رئیسی حسنلنگی با تأکید بر اینکه مسکن نیاز اساسی و امری ضروری هر انسانی می باشد، افزود: در این زمینه با اطلاع رسانی به موقع این دقت را داشته باشند که فرهنگیان واجد شرایط مدارک خود را در سامانه بارگذاری نمایند تا این مسیر را با موفقیت پشت سر بگذاریم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: