به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان، جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان به ریاست عزیزاله کناری فرماندار در محل سالن کنفرانس فرمانداری تشکیل شد.

فرماندار بندرعباس در این جلسه ضمن تبریک کسب رتبه برتری کنترل و مدیریت بیماری کرونا در سطح ملی به هم استانی ها و هم شهرستانی های عزیز، این توفیق را نتیجه همراهی و همکاری خوب مردم عزیز و کسبه شریف، راهبری خوب استاندار محترم، اقدامات خوب عوامل اجرایی شامل تیم های بازرسی مردم پایه، هلال احمر، شهرداری، راهداری، سپاه، سازمان صمت، انتظامی، پلیس راه و راهور و کادر بهداشت و درمان دانستند و با تاکید گفت: حفظ این جایگاه بسیار مهم‌  و سخت تر است که امید داریم با همدلی موجود در سطح شهرستان این مهم هم محقق گردد.

کناری در ادامه گفت: برابر ارزیابی مرکز بهداشت، دفاتر پیشخوان ، پلیس + ۱۰ و جایگاه عرضه سوخت کمترین رعایت پروتکل های بهداشتی را داشته اند که ضمن ارسال تذکر کتبی به این مراکز، انتظار اصلاح و ارتقاء در ارزیابی های بعدی را داریم. و کلیه اماکن صنفی که فاقد مجور هستند باید نسبت به اخذ پروانه فعالیت خود اقدام نمایند در غیر این صورت تعطیل خواهد شد.

وی  بیان داشت: شهرداری ظرف هفته جاری نسبت به ساماندهی فعالیت عرضه کنندگان حیوانات و پرندگان در کوچه کارگزاری بندرعباس با تعریف محلی در بیرون شهر برای این منظور اقدام نماید و در صورت لزوم، انتظامی و بهداشت نیز همکاری خواهند نمود و با توجه به شرایط آب و هوایی و حضور همراه با رعایت پروتکلهای بهداشتی مردم در سواحل و بوستان‌ها، گندزدایی صندلی ها و اماکن ساحل بطور روزانه انجام شود.

فرماندار بندرعباس عنوان کرد: اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی همچنان با همت بسیج و مرکزبهداشت و داوطلبان ذیربط به شیوه محله ای و خانواده محور در سطح مناطق مختلف شهرستان در حال انجام است.

عزیزاله کناری در پایان تصریح کرد: محدودیت تردد شبانه از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح همچنان ادامه دارد و اصناف و صنعت، معدن و تجارت نیز بازدید های خود را از کسبه شهرستان بطور مکرر داشته باشند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: