به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان، علیرضا باقری با بیان اینکه وضعیت رنگ بندی شهرستان های استان تا روز دوشنبه اعلام خواهد شد، اظهار داشت: تا اعلام شدن وضعیت جدید رنگ بندی شهرستان های استان، وضعیت حضور کادر اداری ادارات و فعالیت آموزشی مدارس به شیوه هفته گذشته است.

وی تصریح کرد: بر اساس تصمیم ستاد استانی مدیریت کرونا استان و از دوشنبه هفته جاری، کادر اجرائی همه مدارس شهری و روستائی در هر دو وضعیت نارنجی و زرد با یک دوم جمعیت در مدارس به فعالیت بپردازند.

معاون تربیت بدنی آموزش و پرورش هرمزگان، افزود: فعالیت آموزشی و پرورشی همه مدارس شهری استان به صورت غیر حضوری می باشد و آزمون های داخلی مدارس شهری نیز به صورت غیر حضوری برگزار می گردد.

باقری ادامه داد: چگونگی فعالیت آموزشی و برگزاری آزمون های داخلی مدارس روستائی بر عهده ستاد کرونای همان شهرستان است و این ستاد باید نحوه فعالیت مدارس روستائی را تا روز دوشنبه هفته جاری اعلام کند.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان هرمزگان گفت: پس از اعلام وضعیت رنگ بندی جدید شهرستان ها در روز دوشنبه، تمامی ادارات مناطق و شهرستانها که در وضعیت با رنگ ‌نارنجی قرار می گیرند با یک دوم کارکنان و همچنین مناطقی که در وضعیت زرد قرار خواهند گرفت با دو سوم کارکنان در محل کار حضور پیدا خواهند کرد.

باقری خاطر نشان کرد: در صورت هرگونه تغییر در چگونگی وضعیت آموزش مدارس،  از طریق اداره روابط عمومی آموزش و پرورش هرمزگان اطلاع رسانی خواهد شد.

این مسئول با بیان اینکه احتمال حضوری بودن آزمون های نهائی بسیار زیاد است، خاطر نشان کرد: تصمیم گیری در خصوص نحوه برگزاری آزمون های نهائی( حضوری یا غیر حضوری) در روزهای آینده انجام و اطلاع رسانی می شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: