به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان، مدیر عامل شرکت گاز به همراه رئیس امور مالی و پشتیبانی، مسئول خدمات رفاهی و مددکاری اجتماعی و رئیس روابط عمومی این شرکت در محل دفتر فرماندهی پلیس راه استان حضور یافتند و از پرسنل وظیفه شناس این فرماندهی تقدیر و تجلیل بعمل آوردند.

حمزوی در این نشست که فرمانده پلیس راه استان، جانشین وی و مسوول عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان حضور داشتند، افزود:در این برهه از زمان که مردم به دلایل مختلف  اقتصادی ،بیماری، استرس و... فشار روحی سنگینی را تحمل می کنند، رخ دادن و مشاهده چنین وقایع تحسین برانگیزی بی شک سبب بالا رفتن روحیه امید و اعتماد بیشتر مردم به پلیس خدمتگزار خواهد شد.

مدیر عامل شرکت گاز استان هرمزگان افزود: انتشار این  فیلم در واقع   یکی از هزاران خدماتی است که نیروی های ارزشمند انتظامی و پلیس راه در راستای  مسئولیت اجتماعی خود انجام می دهند و امید است مردم با مشاهده این خدمات همچنان پلیس را پناهگاهی امن و مطمئن برای خود در جامعه بدانند و به همراهی و همکاری با پلیس جهت داشتن امنیت بهتر و بیش تر، چون گذشته در صحنه باشند و به این نیروهای ارزشی یاری رسانند.

شایان ذکر است سه روز پیش، فیلم کوتاهی از خاک پاشی پلیس راهنمایی و رانندگی هرمزگان بر روی جاده بندرعباس-میناب به دلیل ریخته شدن  گازوییل  توسط کامیون عبوری از این جاده و جهت جلوگیری تصادف  در فضای مجازی منتشر شد که موجب واکنش های  کابران مجازی جهت تحسین این کار خداپسندانه پلیس شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: