به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان، محمدحسین نوروزی گفت: هدف اصلی این شرکت از تداوم اقدامات پیشگیرانه را به حداقل رساندن ریسک آسیب های ناشی از ویروس کرونا و رعایت اصول بهداشتی و کنترل های لازم در جهت صیانت و حفاظت از سلامت کارکنان برشمرد.

وی در بخشی از صحبت های خود با اشاره به پیک تازه ای از شیوع ویروس کرونا در فصول سرد سرما، اظهار داشت: همه واحدهای مربوطه باید آمادگی لازم را در این ارتباط داشته باشند تا اجازه ندهیم نیروی انسانی شاغل در بخش های مختلف عملیاتی و ستادی این شرکت با نگرانی و تهدیدات مرتبط با بیماری کرونا درگیرباشند.

نوروزی بیان کرد: کارکنان شیفت و نوبت کار پالایشگاه گاز سرخون همواره ضرورت دارد با رعایت پروتکل های بهداشتی با تمام توان بکار خود در بخش های عملیاتی ادامه داده و استمرار تولید پایدار ، ایمن،پاک و استاندارد در جهت تامین بخشی از انرژی کشور زنده و پویاتر از همیشه تداوم داشته باشد.

مدیرعامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم ، در پایان تشریح کرد: در راستای مسئولیت های اجتماعی و حفظ جان سرمایه های انسانی، افزون بر انتشار مستمر اطلاعیه های آموزشی از کانال های مختلف ارتباطی این شرکت و سایر اقدامات درجهت دستورالعمل های ابلاغی ازقبیل: کم کردن ساعت کاری همکاران روزکارد، دورکاری، کنترل های بهداشتی، ضدعفونی و... بصورت گسترده در بین همکاران و خانواده های آنان اجرایی گردد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: