به گزارش خبرگزاری بُرنا در هرمزگان ، حسین اخلاقی در این ارتباط اظهار کرد: به منظور ارائه خدمات بهتر به شهروندان، این سازمان اقدام به نصب و راه‌اندازی پنج ایستگاه برای توقف تاکسی‌ها کرده است.

وی با بیان اینکه افزایش ایستگاه‌های تاکسی از برنامه‌های این سازمان طی سال جدید است، افزود: با در نظر گرفتن سیمای شهری و همچنین ارتقاء سطح کیفی حمل و نقل درون شهری، جانمایی این ایستگاه‌ها در مناطق مختلف قرار گرفته است.

این مقام مسئول در ادامه بیان کرد: پس از بازدیدهای میدانی کارشناسان در حوزه مطالعات و ایمنی ترافیک و همچنین توجه به کاهش ترافیک و تجمع مسافران برای استفاده از تاکسی، این ایستگاه‌ها برای پنج مسیر شامل خطوط تاکسی بندر شهید رجایی، بیست متری شاهد، کوی ملت، ششصد دستگاه و ترمینال مشخص شده است.

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس تاکید کرد: رضایت شهروندان اساس کار این سازمان است.

اخلاقی در انتها نیز عنوان کرد: پیش از اجرای این طرح، ایستگاه‌های تاکسی در خطوط مختلف، بهسازی و ساماندهی شده و در همین راستا در تلاشیم که خدمات مطلوب‌تری به شهروندان ارایه شود.

وی همچنین تاکید کرد: کاهش دغدغه های تاکسیرانان نیز جزو دیگر برنامه‌های این سازمان است که ارایه خدمات بیشتر به آنها طی سال جاری در دستور کار قرار دارد.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: