به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان ؛ علی درویش پور در این مراسم اظهار کرد : آزادسازی خرمشهر یکی از رخدادهای بزرگ در خاطرات جمعی تمامی ایرانیان است که پیام مقاومت ، ایثار و از خودگذشتگی را به اقصی نقاط جهان صادر کرد.

وی ادامه داد : امروز نام و نشان شهدا نه بر سر کوچه ها و خیابان ها که در قلب همه مردم حک شده است و باید از هر فرصتی برای ادای احترام به مقام والای شهدا استفاده نمود.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم درباره ساماندهی گلزار شهدا، تصریح کرد: پروژه احداث و ساماندهی گلزار شهدای قشم که یکی از خواسته های به حق خانواده شهدا بود؛ که امروز با سرعت مراحل بازطراحی و احداث را طی کرده و به مناسبت هفته دفاع مقدس آماده بهره برداری می شود.

براساس این گزارش، پس از پایان آیین غبارروبی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به همراه فرماندار، فرمانده سپاه و مدیرکل بنیاد شهید استان هرمزگان با خانواده شهید محمد بازماندگان قشمی دیدار کردند.

درویش پور در این دیدار گفت: بی شک هرچه امروز داریم مدیون شجاعت ها و برکت وجود پر خیر شهیدانی است که برای حفاظت از مرزهای کشور جان خود را جهت پاسداشت از کیان و موجودیت این آب و خاک در طَبَق اخلاص گذاشتند.

گفتنی است در این مراسم علی درویش پور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، علیرضا نصری فرماندار شهرستان، حجت امیری کیا فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران قشم، عطا ناوکی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان به همراه جمعی از معاونان و مدیران سازمان منطقه آزاد قشم و مسئولان شهرستانی حضور داشتند.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: