به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان ، سردار حسین دهکی اظهار داشت : مرزبانان پایگاه دریابانی بندرلنگه در راستای مبارزه قاطع با سوداگران مرگ با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی و رصد و پایش مناطق مرزی، از فعالیت یک باند قاچاق موادمخدر در غرب استان مطلع شدند که بلافاصله به منظور انهدام این باند قاچاق، با برنامه‌ریزی دقیق عملیاتی ، اقدامات کنترلی در نوار مرز را افزایش دادند.

وی افزود : مرزبانان بندر لنگه با هوشمندی در مسیر تردد قاچاقچیان به اجرای کمین‌ هدفمند پرداخته و سوداگران مرگ را که در حال انتقال محموله موادمخدر بوسیله یک شناور به داخل یک دستگاه خودرو در سواحل بودند را مشاهده کردند.

دهکی تصریح کرد : مرزبانان در یک عملیات غافلگیرانه، یک دستگاه خودرو حامل مواد مخدر را متوقف که در بازرسی از شناور مقدار ۶۴۰ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک را کشف کردند.

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان با اشاره به دستگیری یک قاچاقچی، از تلاش مرزداران استان قدردانی و خاطرنشان کرد: مرزبانان خطه نیلگون خلیج فارس با تلاش شبانه روزی با سوداگران مرگ و مخلان امنیت به شدت برخورد و اجازه جولان در مرزهای استان را به آنان نخواهد داد.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: