به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان، دکتر عباس میرزاد در جلسه جمع آوری و ساماندهی اسناد دوران دفاع مقدس استان هرمزگان، اظهار کرد: ایثارگران و رزمندگان دفاع مقدس این خطه همواره در صحنه های دفاع از انقلاب اسلامی حضور داشته اند و با جان و دل از دستاوردها و آرمان های انقلاب اسلامی صیانت می کردند که باید آثار مربوط به دلاورمردان هرمزگانی جمع آوری و حفظ شود.

وی بیان کرد: امنیت و عزت امروز جمهوری اسلامی ایران مدیون رشادت ها و جانفشانی های شهدا و ایثارگران است که باید قدردان این رشادت ها باشیم.

میرزاد ادامه داد: کسانی که در راه دفاع و صیانت از ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی، از جان خود گذشتند و ایثارگری کردند، باید عمال مربوط به آنان به نسل های آینده منتقل شود.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با تاکید برلزوم همکاری و تعامل سریع و دقیق همه دستگاه های اجرایی در جهت شناسایی، جمع آوری ، ثبت و پردازش آثار و اسناد ارزشمند دفاع مقدس خواستار اهتمام و جدیت همه نهادهای متولی و مرتبط با این موضوع شد.

وی تصریح کرد: یکی از موضوعات مهمی که در این برهه از زمان کشور درگیر آن است جنگ اقتصادی با دشمنان است که در صورت پرداختن به چگونگی اداره کشور در هشت سال دفاع مقدس و مطالعه و تحقیق در خصوص اقتصاد جنگ براساس اسناد موجود، می توان راهکارهای اقتصاد مقاومتی که یکی از دغدغه های اصلی مقام معظم رهبری می باشد را اجرایی کرد

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: