به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا در هرمزگان ؛ مهندس « سجاد جلال زاده نانگی » در آیین افتتاح این فضای آموزشی، گفت: این مدرسه در زمینی به مساحت سه هزار متر مربع و با زیربنای 600 متر مربع ساخته شده است.

وی با بیان اینکه برای احداث این مدرسه 13 میلیارد ریال هزینه شده است، افزود: از این میزان، چهار میلیارد ریال را دکتر علاس خالصی از خیرین پایتخت نشین تامین کرده و 9 میلیارد ریال دیگر نیز از محل اعتبارات نوسازی پرداخت شد.

جلال زاده عنوان کرد: این پروژه شامل شش کلاس درس، سرایداری، سرویس بهداشتی، محوطه سازی و دیوارکشی است.

معاون نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان هرمزگان افزود: دکتر عباس خالصی، خیری که در ساخت این مدرسه با اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس هرمزگان مشارکت داشته است، عضو جامعه یاوری فرهنگی است.

دکتر « عباس خالصی »، خیر عضو جامعه یاوری فرهنگی نیز گفت: بزودی عملیات اجرایی ساخت کتابخانه این مدرسه را نیز شروع خواهم کرد.

وی افزود: در آینده نزدیک و با مشارکت اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان هرمزگان، عملیات اجرایی احداث هنرستان در شهرستان میناب را شروع خواهیم کرد.

دکتر عباس خالصی پیش از این، یک مدرسه 6 کلاسه را نیز در جزیره قشم احداث کرده است.

گفتنی است؛ موسسه خیریه جامعه یاوری فرهنگی سال 62 با این هدف که هیچ کودکی به خاطر فقر مادی از تعلیم و تربیت باز نماند و فرصت‌های برابر برای دستیابی به تحصیل و دانش‌افزایی برای همه کودکان و نوجوانان وجود داشته باشد، تاسیس شد.