به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان ؛ حمیدرضا مومنی در این دیدار با تقدیر از تلاش شبانه روزی نیروهای دریابانی و مرزبانی شهرستان قشم برای پاسداری از امنیت جزیره و آب های خلیج فارس اظهار کرد : نیروهای دریابانی با رصد اطلاعاتی و برخورد مناسب با متخلفان، قاچاقچیان و خنثی کردن فعالیت های ناسالم آنها، به تقویت فعالیت های اقتصادی قشم و کشور کمک زیادی کرده اند.

وی ادامه داد: تعامل سازمان منطقه آزاد و نیروی دریابانی قشم موجب شکوفایی هرچه بیشتر نظم، امنیت عمومی و ارتقای احساس امنیت و آرامش در حوزه بنادر و دریانوردی این جزیره شده است.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم تصریح کرد: امنیت دریایی موجب افزایش ظرفیت تخلیه و بارگیری کالای فعالان اقتصادی، تقویت مشاغل جدید، افزایش امکانات و زیرساخت های بندری و شکوفا تر شدن اقتصاد این منطقه می شود.

سرهنگ عبدالرضا ضربت فرمانده پایگاه دریابانی قشم نیز در این دیدار گزارشی از عملیات اطلاعاتی منجر به کشف یک محموله بزرگ مشروبات الکلی را تشریح کرد.

وی همچنین تعامل مثبت و سازنده سازمان منطقه آزاد قشم با نیروهای دریابانی را زمینه ساز افزایش اقتدار و امنیت این منطقه دانست.

براساس این گزارش؛ نیروهای دریابانی قشم در یک عملیات پیچیده موفق به کشف 15 هزار بطری و قوطی انواع مشروبات الکلی به ارزش 30 میلیارد ریال از یک فروند شناور لنج شدند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: