به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان ؛ هادی ابراهیمی در نشست با اعضای هیات مدیره انجمن طراحان مد و لباس استان با توجه به ظرفیتهای استان و وجود نیروهای توانمند و فعال در این زمینه افزود : رسته پوشاک یکی از رسته های مزیت دار در استان است که نیازمند تکمیل زنجیره آن هستیم.

وی اضافه کرد: انجمن طراحان مد و لباس در استان با توانایی که دارند می توانند زنجیره این رسته را با توجه به ظرفیت بالای اشتغال در آن تکمیل کنند و این اداره کل نیز حمایتهای لازم را خواهد داشت.

ابراهیمی اظهار داشت: با تکمیل زنجیره تولید پوشاک متناسب با زیست بوم استان و همچنین آموزش به نیروی کار،  این رسته بومی استان خواهد شد.

موسس و مدیرعامل انجمن طراحان مد و لباس استان گفت: با توجه به اینکه دغدغه ما نیز ایجاد اشتغال است، با حمایت از رسته پوشاک می توان برای افراد زیادی بویژه بانوان شغل ایجاد کرد.

آزاده آریانا افزود: بروکراسی های اداری سبب محدود شدن فعالیت ما در این زمینه شده و اگر بخشی از این موانع رفع شود، تولیدات باکیفیت و قابل رقابت در بازارهای جهانی ارائه خواهیم کرد.  

وی خواستار همکاری دستگاههای مرتبط بویژه اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در زمینه حمایت از توسعه رسته پوشاک در استان شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: