به گزارش خبرنگار برنا از همدان، هادی سبزواری در جمع اصحاب رسانه، اظهار کرد: شناسایی نقاط کم برخوردار از فضاها و امکانات ورزشی رویکرد مجمع خیرین است و تاکنون در برخی مناطق نظیر روستای ارزانفود نسبت به ساخت سالن چندمنظوره اقدام شده است.

وی با بیان اینکه اخذ مجوزهای قانونی ساخت وساز توسط خیرین در حوزه ورزش نیاز به دوندگی ندارد و مسوولیت انجام تمامی مراحل را با همکاری دستگاه ورزش استان برعهده داریم، افزود: از مشارکت خیرین و سرمایه داران در ساخت وساز فضاهای ورزشی در سطح استان استقبال می کنیم و هیچ گونه دغدغه ای برای صدور مجوزهای قانونی وجود ندارد.

سبزواری اضافه کرد: مجمع خیرین ورزش یار استان همدان انجام تمامی مراحل اخذ مجوزهای ساخت‌ و ساز و نیز عملیات‌های عمرانی را برعهده دارد و خیرین در این زمینه دغدغه‌ای نخواهند داشت.

وی با تاکید بر لزوم راه اندازی مجمع خیرین ورزش یار در سطح شهرهای مختلف استان همدان گفت: این مجمع در راستای کمک به توسعه ورزش گام بر می دارد.

رییس مجمع خیرین ورزش یار همدان یادآور شد: اولویت این مجمع تکمیل طرح های نیمه تمام ورزش استان است و صندق مالی – اعتباری خیرین نیز راه اندازی شده تا برآوردهای لازم برای تکمیل این طرح ها با توجه به سهم آورده موجود داشته باشیم.

وی استقبال خیرین استان از عضویت در این مجمع ورزشی را مطلوب دانست و گفت: خیرین ورزش‌یار چراغ راه توسعه ورزش استان هستند.

سبزورای با بیان اینکه مجمع خیرین ورزش همدان از دهه ۸۰ راه اندازی شده است، گفت: این مجمع تاکنون در تکمیل و راه اندازی بیش از ۲۰ مجموعه ورزشی در سطح استان مشارکت داشته است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: