به گزارش خبرنگار برنا از همدان سید رضا سلامتی در جلسه کارگروه رفع موانع تولید این شهرستان که با حضور نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری همدان و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی برگزار شد، اظهار کرد:طرح مواد شوینده با توجه به فاصله کم واحد از رودخانه فصلی با مساعدت دستگاههای متولی و رعایت ضوابط زیست محیط و امور آب توسط سرمایه گذار نسبت به صدور پروانه بهره برداری اقدام گردد.

وی افزود: مشکلات ارکان لوله طرح گردید و مصوب گردید که اولویت خرید تمامی دستگاهها دولتی و پیمانکاران درجهت حمایت از واحدهای صنعتی  از واحدهای تولیدی استان باشد ضمنا مصوب گردید شرکت آب فاضلاب استان نسبت به پرداخت بدهی واحد  اقدام نماید.

فرماندار رزن تصریح کرد: مشکل طرح توسعه بخاری شوکت مطرح و مقرر گردید بعد از اخذ پروانه و ثبت نام در سامانه بهین یاب نسبت به دریافت تسهیلات بانکی اقدام نماید .

وی افزود: مشکل واحد طرح ذوب ضایعات آهنی مطرح و مقرر گردید بعد از اخذ پروانه بهره برداری نسبت به ثبت نام در سامانه بهین یاب جهت اخذ تسهیلات اقدام نماید و مصوب گردید علاوه بر رفع مشکل برق این واحد برای سایر واحدهای متقاضی برق در شهرک صنعتی ، از ظرفیت برق واحدهایی که با ظرفیت کمتر فعالیت می نمایند با هماهنگی شرکت برق صورت گیرد.

سلامتی با اشاره به اینکه طرح تولید الکل مورد موافقت قرار نگرفت و مقرر گردید سرمایه گذار طرح جدیدی را ارائه نماید، گفت: طرح واحد فولاد خرس سفید شمال مطرح و مصوب گردید واحد حقوقی جهاد کشاورزی نسبت به رفع مشکل ایجاد شده در اسرع وقت اقدام و مشکل این واحد نیز مرتفع گردد.

وی خاظرنشان کرد: طرح تولید قطعات خودرویی با بازدید از سوله هایی که در تصرف بانکها بودند و توسط کارگروه ستاد تسهیل استان آزاد شده اند مقرر گردید سرمایه گذار جهت تصمیم گیری نهایی و انتخاب یکی از واحدها نسبت به دریافت پروانه و تولید قطعات خودرویی با اشتغال ۲۰۰ نفر پیگیری نماید.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: