به گزارش خبرنگار برنا از همدان، سیدسعید شاهرخی ظهر دوشنبه در نشست با مجمع نمایندگان سمن‌های جوانان استان، گفت: دفاع جانانه و شرافتمندانه‌ رزمندگان اسلام در دفاع مقدس سربلندی و اقتدار ملت ایران را به همراه داشت.

وی با بیان اینکه در دفاع مقدس اثبات شد که اعتماد به فکر و توان جوانان نتیجه بخش است، تصریح کرد: جوانان ایرانی ریشه در دیانت و انسانیت دارند.

استاندار همدان، گفت: جوانان ایرانی با وجود تحریم‌های ظالمانه، در علوم نو، حرف‌های جدی برای گفتن دارند.

وی توسعه، پیشرفت و آبادانی را در گرو اعتماد و میدان دادن به جوانان دانست و گفت: حضور خودجوش جوانان در عرصه‌های مختلف، و ایجاد تشکل‌ها برای اعتلای جامعه، قابل تقدیر و تشکر دارد.

شاهرخی تصریح کرد: از همه جوانان بزرگوار و تلاشگر استان همدان که در قالب سمن‌ها در پی رفع مشکلات و مسائل رشد و توسعه استان‌شان هستند تشکر و قدردانی می‌کنیم.

وی افزود: هدف جدی ما، ایجاد زمینه ارتقا جایگاه جوانان و زنان برای نقش آفرینی در توسعه استان است.

استاندار همدان با بیان اینکه مدیران دستگاه‌های اجرایی فضا را برای بهره‌مندی از اندیشه و توان جوانان فراهم کنند، گفت: دستگاه‌های اجرایی پروژه‌ها و فعالیت‌های خود را به سازمان‌های مردم نهاد واگذار کنند.

وی بهترین راه، واگذاری امور مردم به تشکل‌ها و سمن‌ها و استفاده از ظرفیت آن‌هاست، گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی، سمن‌ها را در کنار خود داشته باشند و به آنها کمک کنند.

شاهرخی افزود: میزان استفاده مدیران و دستگاه‌های اجرایی از ظرفیت سمن‌ها ارزیابی شود و بیشتر شود.

وی با بیان حوزه‌های سیاسی و اجتماعی در جهت ارتقا سطح کیفی و کمی سمن‌ها نهایت همکاری را داشته باشند، گفت: حضور جوانان باعث شتاب توسعه کشور خواهد شد ،جوان‌گرایی به مطالبه عمومی تبدیل شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: