به گزارش خبرنگار برنا از همدان سرهنگ علی مختاری با اعلام این خبر گفت: با توجه به شیوع گسترده کرونا در موج سوم و خستگی کادر درمان و افزایش بستری  بیماران کرونایی، گروه‌های جهادی بسیج شهرستان پای کار آمده و به کمک کادر درمان و بیماران  بیمارستان های نهاوند شتافتند.

وی افزود: این گروه جهادی  متشکل از برادران و خواهران بسیجی با رضایت کامل در بخش‌های بستری کرونا در بیمارستان آیت‌اله علیمرادیان و شهید قدوسی در دو شیفت صبح و عصر   از دو شنبه هفته قبل مستقر شده و به انجام امور شخصی بیماران کرونایی و کمک به کادر درمان مشغول هستند.

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند، افزود: این اقدام پسندیده گروه‌های جهادی علاوه بر کمک به کادر درمان نشان دهنده این موضوع است که جهاد هنوز ادامه دارد و همواره بسیجیان در هر زمینه‌ای که نیاز انقلاب و کشور باشد با ایثار و از خودگذشتگی در صحنه خواهند بود.

وی ادامه داد: همچنین گروهی از بسیجیان نیز با خودروی شخصی خود در بیمارستان‌ها حضور پیدا کرده و در زمان ترخیص و پایان شیفت کاری اعضای  گروه‌ جهادی به آنها  بصورت رایگان سرویس‌دهی می‌کنند.

سرهنگ مختاری، خاطر نشان کرد :  این گروه جهادی در حال تدارک و دوخت لباس‌های مخصوص بیمارستانی(گان) هستند که در اسرع وقت تحویل پرستاران عزیز شهرستان خواهد شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: