به گزارش خبرنگار برنا از همدان، محمدرضا بهرامی‌صفت با اشاره به توهین نشریه فرانسوی به ساحت پیامبر اعظم (ص) اظهار کرد: بازیکنان،کادرفنی، سرپرست و عوامل اجرایی تیم فوتبال شهرداری همدان در تمرینات خود در هفته وحدت با شعار «من محمدرسول الله (ص) را دوست دارم:» توهین نشریه فرانسوی به پیام اسلام را محکوم کردند.

وی افزود: اهانت به پیامبر اسلام توهین به تمام مسلمانان جهان و ادیان الهی بوده و قلب هر انسانی را آزار می‌دهد.

مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال شهرداری همدان با اشاره به شرایط تیم فوتبال شهرداری همدان اظهار کرد: به دلیل شیوع ویروس کرونااردوی ۲۰ روزه‌ای در دانشگاه آزاد اسلامی برگزار کرده‌ایم تا بازیکنان در شرایط مناسب تمرینات خود را پیگیری کنند.

بهرامی‌صفت اضافه کرد: با توجه به سیاست مدیران شهرداری هدف اصلی توجه به بازیکنان بومی است و امسال نیز شاکله اصلی تیم فوتبال شهرداری همدان را در لیگ دسته دوم بازیکنان بومی تشکیل می‌دهند و تمام کادر فنی و عوامل اجرایی تیم ۱۰۰ در صد بومی هستند.

وی با اشاره به شیوع گسترده ویروس کرونا بیان کرد: سلامتی بازیکنان برای کادرفنی تیم و مدیریت باشگاه در اولویت قرار دارد به همین دلیل هر روز تب و اکسیژن خون بازیکنان به طور مستمر توسط پزشک تیم اندازه‌گیری می‌شود ضمن اینکه بازیکنان با توجه به شرایط اردویی اجازه ترک اردو ندارند.

مدیررسانه‌ای تیم فوتبال شهرداری همدان عنوان کرد: فصل گذشته تیم فوتبال شهرداری همدان یکی از بهترین تیم‌ها بود و تنها یک نفر از اعضای تیم به کرونا مبتلا شد و در فصل پیش رو نیز به صورت جدی شرایط پزشکی در تیم رعایت خواهد شد تا مشکلی از این نظر نداشته باشیم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: