به گزارش خبرنگار برنا از همدان، عصر یکشنبه جلسه فوق العاده ستاد استانی مدیریت کرونا استان همدان  به ریاست استاندار و باحضور رئیس کل دادگستری استان ،مدیران امنیتی و انتظامی استان ، کمیته های تخصصی ستاد ، رییس سازمان صمت و رئیس اصناف استان به صورت ویدیوکنفرانس با حضور فرمانداران برگزار شد.

سید سعید شاهرخی در این جلسه با بیان اینکه کادر درمان ۸ ماه شدیدترین فشارها و سختی ها را تحمل کردند و امروز باید با رعایت پروتکل ها به آنها کمک کنیم، گفت: شرایط استان سخت است وآمارهاافزایشی است که باید محدودیت ها به صورت جدی اجرا شود 

وی گفت: فرمانداران هر شهرستان موظف هستند اماکن شلوغ، پارک ها و مکان های عمومی را کنترل کنند و اجازه ندهند تراکم جمعیت ایجاد شود.

استاندار همدان با بیان اینکه سلامت مردم در اولویت است و با کسانی که محدودیت ها را اجرا نکنند برخورد قانونی می شود، گفت: فرمانداران از ۲۰ آبان ماه محدودیت ها را به صورت جدی  اجرا کنند ،کلیه اصناف و واحدهابه استثنا مراکز ضروری ازساعت۱۸ تعطیل است.

وی تاکید کرد: موج سوم بسیار خطرناک تر از گذشته است و هر روز آمار فوت و ابتلا در استان افزایش پیدا می کند و همه بالاخص اصناف باید کمک کنند با رعایت پروتکل ها از این شرایط عبور کنیم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: