به گزارش خبرنگار برنا از همدان، علیرضا شهبازی نماینده مردم  نهاوند و عضو مجمع نمایندگان استان همدان در مجلس شورای اسلامی  به همراه بخشدار خزل ، رئیس دفتر نماینده ، اعضای شورای اسلامی و شهر و شهردار فیروزان در محل شهرداری این شهر جلسه ای با عنوان بررسی و پیگیری مشکلات شهرداری فیروزان نهاوند تشکیل دادند.
 
بر اساس این گزارش؛ شهبازی در دوره یازدهم مهمترین اولویت و اساسی ترین کار را پیگیری پروژه ها و طرح های اشتغال در سطح منطقه دانست و گفت: در طول ماههای گذشته با همکاری بخشداری  قدمهای بسیار خوبی برداشته شده است که امیدواریم این برنامه ها با سرعت بیشتر ادامه پیداکند.
 
وی ادامه داد: این جلسه تصمیمات و برنامه هایی از جمله پیگیری لازم جهت رفع مشکل مسکن مهر فیروزان ، پیگیری جهت حل مشکل تغییر کاربری  پرونده های کمیسیون ماده ۵ استان و استقرار شعب ادارات مورد نیاز بخش خزل، به ویژه حوزه ورزش و جوانان هم چنین پیگیری اعتبار مورد نیاز برای طرح مطالعات پروژه فاضلاب شهری فیروزان اتخاذ شد.
 
نماینده مردم نهاوند در مجلس یادآور شد: در خصوص حل مشکل ساماندهی و تعریف ایستگاه راه آهن فیروزان در سامانه فروش بلیط شرکتهای مسافربری رجا با پیگیری بنده در مجلس تصمیم گیری صورت گرفت.
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: