به گزارش خبرنگار برنا از همدان، سرهنگ علی مختاری در نشست خبری گرامیداشت هفته بسیج سپاه اظهار کرد: هر جا انقلاب اسلامی و نظام نیاز داشته است، بسیج حاضر بوده است چه در دفاع سخت چه دفاع نرم.

وی شعار هفته بسیج امسال را بسیج، پیشرو و خدمت امید آفرینی با رویکرد نهضت خدمات خالصانه و مومنانه عنوان کرد و افزود: بسیج عظیم‌ترین و ماندگارترین یادگار امام راحل است که در عرصه های مختلف حضور پیدا کرده و تهدیدها را به فرصت تبدیل کرده است.

فرمانده سپاه نهاوند بسیج را به عنوان بزرگ ترین قدرت نرم و یادگار امام راحل در برابر دشمن اعلام کرد و ادامه داد: یکی از بزرگترین مولفه های نرم دشمنان که توانسته انقلاب را نجات دهد بسیج است که از بطن مردم است.

مختاری تصریح کرد: آنچه برای ما و حتی دشمن روشن است هر تهدیدی که در کشور حادث شد به واسطه حضور قدرتمند بسیح تبدیل به فرصت می‌شود.

فرمانده سپاه نهاوند بزرگترین ویژگی بسیجی را دغدغه مندی نسبت به رفع مشکلات مردم و اعتلای انقلاب دانست و تصریح کرد: در دوران دفاع مقدس و پس از آن در دوران سازندگی بسیج همیشه پیشرو در رسیدن به اهداف نظام و انقلاب بودند.

وی از چهره های شاخص بسیج، شهیدان حاج قاسم سلیمانی، صیاد شیرازی، حجی، و سردار سلگی و.. یاد کرد که الگوی کامل و شاخصی از بسیج می باشند.

سرهنگ مختاری در ادامه گفت : هفته بسیج امسال هم به تناسب با شرایط کرونایی روز نخست این هفته با عنوان های «بسیج ، معنویت و سلامت» نامگذاری شده است.

فرمانده سپاه از برگزاری یادواره های شهدا به سبک جدید ، استفاده حداکثری از فضای مجازی برای اطلاع رسانی برنامه های این هفته ، تجلیل از بسیجیان، غبار روبی گلزار شهدا ، در صورت امکان سرکشی از خانواده های معظم شهدا و در غیر این صورت تلفنی، نمایشگاه فیلم و عکس، گشت رضوین و حلقه های صالحی، تهیه جهیزیه، برپایی ایستگاههای سلامت و توزیع پک های بهداشتی و....از جمله این برنامه ها خواهد بود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: