به گزارش خبرنگار برنا از همدان، تیمور کرمی‌مقدم صبح سه شنبه در جمع اصحاب رسانه اظهار کرد: در حال حاضر بیش از هشت هزار حامی از ایتام این شهرستان حمایت می‌کنند که میانگین پرداختی نسبت به استان کم است.

وی افزود: از ابتدای امسال تاکنون نیکوکاران و حامیان ایتام در این شهرستان چهار میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان به صورت مستقیم به حساب افراد تحت حمایت خود واریز کردند که امیدواریم با جذب حامیان بیشتر این رقم به بیش از ۲ برابر برسد.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) ملایر میانگین دریافتی هر یتیم را حدود ۷۰۰ هزار تومان عنوان کرد و ادامه داد: این در حالیست که این مبلغ در ملایر برای هر یتیم حدود ۳۵۰ هزار تومان است و حامیان می‌توانند با واریزی ماهیانه مستقیم و یا کسر از حقوق خود از ایتام حمایت کنند.

کرمی‌مقدم بیان کرد: تاکنون بیش از ۲ هزار و ۷۰۰ نفر از کارمندان ملایر برای حمایت از ایتام این شهرستان جذب شده‌اند و با راه‌اندازی پویش ایران مهربان ۱۶ هزار حامی دیگر از کارمندان، اصناف و صنعت‌کاران باید به جمع این حامیان اضافه شود.

وی تاکید کرد: در پویش ایران مهربان نیاز به تبلیغات گسترده و حمایت رسانه‌ها داریم تا بتوانیم حامیان بیشتری را در بخش خصوصی و دولتی برای ایتام جذب کنیم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: