به گزارش خبرنگار برنا از همدان، حمید سیفی در جلسه کارگروه ورزشی هیئت‌ها که با حضور تنی چند از روسای هیئت‌های ورزشی برگزار شد، اظهار کرد: هیئت‌های ورزشی بازوان اجرایی اداره کل ورزش و جوانان هستند.

وی با تأکید بر اینکه هیئت‌ها باید به‌صورت چندوجهی عمل کنند، گفت: امروز با توجه به شرایط اقتصادی کشور باید به فکر ایجاد یک درآمد پایدار برای هیئت ورزشی و یا ورزش استان باشیم تا شاهد رشد و شکوفایی هرچه بیشتر باشیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، گفت: تأکید می‌کنم امروز اعتبار کافی در اداره کل ورزش و جوانان وجود دارد اما هیئت‌ها برای جذب آن باید برنامه محور باشند.

وی با اشاره به انعقاد تفاهم‌نامه با دانشگاه نهاوند، گفت: متأسفانه یکی از مواردی که در ورزش مغفول می‌ماند بحث تحصیل ورزشکاران و قهرمانان است که روسای هیئت‌های ورزشی باید این مهم توجه داشته باشند.

سیفی افزود: در این زمینه دانشگاه ملی نهاوند آمادگی پذیرش قهرمانان و بانوان ورزشکار استان همدان را با شرایط ویژه را دارد لذا انتظار داریم قهرمانان ما از این فرصت ایجادشده بهره‌مند شوند.

وی با اشاره به دیدارهای صورت گرفته و ارتباطات موجود، گفت: زی چند ماه اخیر 70 درصد بودجه ورزش و جوانان استان همدان را اضافه کردیم و مبلغی نیز برای هیئت‌های ورزشی استان جذب کرده‌ایم تا بتوانیم برنامه‌ها را به‌درستی و هدفمند ادامه دهیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان حقوق ورزشی را دیگر بحث موردتوجه هیئت‌های ورزشی استان عنوان کرد و گفت: در این زمینه باید توجه بسیار زیادی شود تا در صورت بروز هرگونه حادثه توان پاسخگویی داشته باشیم.

وی در پایان بابیان اینکه همدان چشم‌وچراغ ورزش کشور است، گفت: امروز گوشه به گوشه استان همدان استعدادهای نهفته ورزشی وجود دارد که باید برای آینده ورزش استان به دنبال شکوفایی ایشان باشیم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: