به گزارش خبرنگار برنا، سید مهدی مجیدی مدیرعامل به همراه مجید امامی مدیر روابط عمومی مجموعه سیاحتی علیصدر در خبرگزاری برنا استان همدان حاضر شدند.

مدیرعامل شرکت سیاحتی علصدر با بیان اینکه استان همدان ظرفیت های بالقوه ای برای توسعه و رونق گردشگری کشور دارد، گفت: امیدواریم دستگاه های متولی و علاقمندان به توسعه و رونق گردشگری استان همدان بحث گردشگری زمستانی در استان کلید زده و احیاء شود.

وی با اشاره به اینکه امسال با توجه به اپیدمی کرونا‌ حوزه گردشگری   متحل آسیب جدی شد عنوان کرد:امسال با توجه‌به اپیدمی کرونا سال بسیار متفاوتی را در حوزه گردشگری تجربه کردیم.

مهدی مجیدی با اشاره به تعطیلی های پی در پی مجموعه علیصدر به دلیل پاندمی کرونا مطرح کرد:با توجه به تصمیم ستاد کرونا مبنی بر تعطیلی اماکن گردشگری و تفریحی مجموعه گردشگری و تفریحی علیصدر هم از فروردین ماه سال جاری تا پایان خرداد ماه تعطیل شد.

وی با اشاره به کاهش ۸۵درصدی بازدید از غار علیصدر در سال جاری گفت:متاسفانه امسال به دلیل شرایط خاص بیماری مجموعه بازدید کننده ها در سال جاری ۸۵هزار نفر بوده است که نسبت به مشابه سال گذشته با  کاهش ۸۵بازدید کننده ها از غار علیصدر مواجه شدیم.

مدیر عامل شرکت سیاحتی علیصدر درادامه با بیان اینکه این آمار کاهنده بازدید کننده ها تاثیر به سزایی در کاهش درآمد این‌مجموعه داشته است گفت:درایام‌اپیدمی کرونا‌در آمد‌مجموعه علیصدر به میزان قابل توجهی کاهش یافته است.

مجیدی با بیان اینکه مجموعه علیصدر در این شرایط  تمام کارمندان خود را حفظ کرده است اذعان کرد:علی رغم‌کاهش چشم‌گیر اما در این مدت مجموعه علیصدر تمام کارمندان‌خود را حفظ کرده وهیچ کارمندی دراین مجموعه درایام‌اپیدمی کرونا‌تعدیل نشده است.

وی افزود:دراین‌مدت به تمام‌کارمندان‌این‌مجموعه  بیمه بی کاری تعلق گرفته است.

مدیر عامل شرکت سیاحتی علیصدر با اشاره به اقدامات این مجموعه برای جلوگیری از اپیدمی کرونا مطرح کرد:در مجموعه تفریحی و‌گردشگری علیصدر تمام پروتکل های بهداشتی و اجتماعی ابلاغیه ستاد کرونا به طور کامل رعایت می شود و مقرر گردیده هریک قایق برای یک خانواده در نظر گرفته شود.

مجیدی با بیان اینکه‌ در نظر داریم در سال آینده طرح جامع منطقه بین الملی علیصدر اجرا شود اذعان کرد:در نظر داریم در سال آینده با ارائه نقشه راه از سرمایه گذاران که تمایل دارند در حوزه گردشگری فعالیت داشته باشند حمایت کنند.

مدیر عامل شرکت سیاحتی علیصدر با بیان اینکه در نظر داریم گردشگری فصل دوم سال را در استان فعال تر کنیم خاطر نشان کرد:مجموعه سیاحتی علیصدر با ارائه تخفیفات به سازمان و ارگان های مختلف در نظر دارد گردشگری در فصل دوم سال را در استان همدان فعال کند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: