به گزارش خبرنگار برنا از همدان، محمد طاهری گفت: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌ها با علائم تنفسی مشکوک به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در همدان ۲۴۴ مورد بوده که از این تعداد ۳۹ مورد در بخش عادی و ۹ نفر در بخش ICU بستری هستند و حال ۳۱ نفر وخیم گزارش شده است.

وی افزود: تعداد موارد مثبت ابتلا از ابتدای بیماری تاکنون ۹ هزار و ۸۰۲ مورد، تعداد موارد مثبت جدید ۱۵ مورد بوده و متاسفانه تعداد موارد فوت با ۲ مورد جدید به یک هزار و ۴۱۲ مورد افزایش یافته است.

info corona news 1011

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی ابن‌سینا در رابطه با آمار ابتلا به کرونا در شهرستان‌ها عنوان کرد: در شهرستان اسدآباد ۳۵۷ نفر، بهار ۵۶۰ نفر، تویسرکان ۶۰۳ نفر، رزن ۳۹۰ نفر، درگزین ۱۶۹ نفر، فامنین ۱۷۲ نفر، کبودراهنگ ۶۱۷ نفر، ملایر یک‌هزار و ۸۳۵ نفر، نهاوند یک‌هزار و ۹۳ نفر، همدان ۳ هزار و ۷۳۸ نفر و خارج از استان ۲۶۸ نفر به این بیماری مبتلا شده‌اند.

وی در پایان سخنانش ضمن اینکه از مردم خواست نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی جدی باشند گفت: برگزاری دورهمی‌های خانوادگی باعث افزایش ابتلا به این بیماری می‌شود که مردم باید برای حفظ سلامتی خود و عزیزانشان از این برنامه‌ها پرهیز کنند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: