به گزارش خبرنگار برنا از همدان، عباس حسینی در بازدید از کارخانه سیمان نهاوند با بیان  اینکه در مجموعه سیمان نهاوند بیش از ۹۰ درصد مدیران و سرپرستان بومی منطقه هستند،تصریح کرد؛ این موضوع هم مایه‌ی خوشحالی و مباهات است و هم نشان دهنده‌ی افزایش توانمندی‌های پرسنل در سال‌های گذشته است.

وی با تقدیر از زحمات مدیران فعلی و سابق شرکت سیمان نهاوند افزود: رشد و تعالی نیروهای امروز مرهون تلاش و پیگیری تمامی این مدیران بوده و این امر نوعی اطمینان خاطر برای ما ایجاد کرده است.

مدیرعامل شرکت سیمان تهران، افزود: بر همین اساس است که رئیس بنیاد مستضعفان قول تامین و اهداء سیمان مورد نیاز مناطق آسیب دیده از سیل و زلزله سال‌های اخیر را می‌دهد و بیش از یک میلیون تُن سیمان اهدائی بنیاد مستضعفان در گروه سیمان تهران تامین می‌شود و سیمان نهاوند نیز با اهداء بیش از ۱۵۰ هزار تُن سیمان اهدائی، از فعال‌ترین شرکت‌های گروه بوده است.

وی افزود: برنامه‌ریزی جدی و بیش از پیش برای اجرای سرویس‌های نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه (PM) و حتی سیستم‌های مدیریتی کلان‌تر نظیر (TPM) و نظایر آن باید در دستور کار قرار گیرد.

حسینی هدف‌گذاری برای عبور از بحران‌های پیش رو در سال مالی آتی را خواستار شد و تصریح کرد: شرکت سیمان نهاوند می‌بایست علیرغم وجود مشکلات عدیده مانند دشواری تامین قطعات، جابجایی پول، مشکلات حوزه‌ی حمل و نقل و … با ترسیم استراتژی درست و انجام برنامه‌ریزی، یک نهضت کاهش هزینه تولید را برای سال مالی آینده مد نظر داشته باشد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: