به گزارش خبرنگار برنا از همدان، محمد علی محمدی در نشست ویژه بررسی مسایل و مشکلات میدان میوه و تره بار همدان گفت : وضعیت میدان میوه و تره بار بسیار نابسامان و زیبنده همدان نیست .

فرماندار همدان با اشاره به اینکه احداث میدان میوه و تره بار با سرمایه گذاری بخش خصوصی در حال انجام است افزود : به سرانجام رسیدن این طرح ممکن است چند سال بطول بیانجامد که لازم است وضعیت میدان میوه و تره بار فعلی هر چه سریعتر ساماندهی شود.

وی بی نظمی، مشکلات ترافیکی، سرقت و نقص ایمنی را از جمله مشکلات این بازار برشمرد و یادآور شد : میدان بار همدان دارای قدمت چندین ساله و در گذشته بعنوان یک پس کرانه بخوبی فعال بود اما به مرور مشکلات این مجموعه لاینحل باقی مانده و منجر به وضعیت نابسامان کنونی شده است.

محمدی با بیان اینکه دادستان همدان هم در این خصوص به جد تاکید دارد افزود : طرح ساماندهی میدان میوه و تره بار توسط شهرداری همدان تهیه و در کارگروه کارشناسی ترافیک تایید شده است که پس ار تایید در شورای همتای استان باید در زمان کوتاهی اجرایی شود.

وی خواستار همکاری هیات امنا و غرفه داران میدان میوه و تره بار در راستای اجرای طرح ساماندهی شد و اظهار کرد : نگاه شهرداری به این موضوع به هیچ وجه درآمد زا نیست و صرفا بهره مندی مردم از خدمات مطلوب تر و رفع مشکلات موجود مد نظر است.

فرماندار شهرستان همدان در پایان خواستار همکاری دستگاههای اجرایی ذیربط به منظور اجرای طرح ساماندهی میدان میوه و تره بار همدان شد و افزود : واحدهای صنفی میدان بار ظزف یک هفته نسبت به مراجعه و خرید انشعاب آب از شرکت آب و فاضلاب همدان اقدام نمایند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: