به گزارش خبرنگار برنا از همدان، دوره مربیگری درجه 3 تیراندازی به همت هیئت استان از روز سه‌شنبه 5 اسفندماه در همدان آغاز شد.

مدرس این دوره مربیگری استاد حسن ذوالفقاری است که به مدت 7 روز در سالن تیراندازی شهید ضرابی برگزار می‌شود.

در آیین افتتاحیه دوره مربیگری درجه 3 تیراندازی که با حضور معاون ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان، رئیس هیئت تیراندازی استان همدان و مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان برگزار شد، ناصر محمودی رئیس هیئت تیراندازی استان همدان ضمن عرض خوش‌آمد به افراد حاضر در این دوره اظهارداشت: هیئت استان همدان یک سال به دنبال برگزاری این کلاس بود، اما به دلیل شیوع کرونا در برگزاری کلاس وقفه افتاد.

photo_2021-02-24_21-23-16

وی افزود: با تلاش‌های صورت گرفته مجوز برگزاری این کلاس را با رعایت پروتکل‌های بهداشتی اخذ کردیم.

رئیس هیئت تیراندازی استان همدان تصریح کرد: همدان از نظر زیرساخت‌های تیراندازی در سطح بالایی قرار دارد و هیئت همه تلاش خود را می‌کند تا با پرورش مربیان و داوران خبره علاوه بر رفع نیاز خود، به سایر استان‌های کشور نیز مربی اعزام کند.

مدرس این دوره مربیگری نیز استان همدان را یکی از استان‌های مطرح تیراندازی کشور خواند و گفت: برگزاری این کلاس به صورت آنلاین نمی‌توانست مفید واقع شود و برای برگزاری این دوره به صورت حضوری رایزنی کردیم.

photo_2021-02-24_21-23-23

حسن ذوالفقاری از شهید ضرابی به عنوان یک قهرمان ارزنده و مطرح در تیراندازی کشور یاد کرد و گفت: یکی از دلایل حضورم در همدان این شهید بزرگوار بود.

گفتنی است بلافاصله پس از برگزاری دوره مربیگری درجه 3، دوره داوری درجه 3 نیز در همدان برگزار می‌شود

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: