به گزارش خبرنگار برنا از همدان، محمد طاهری با اشاره آخرین آمار شیوع ویروس کرونا در استان همدان، گفت:  با شناسایی ۲۰ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته، مجموع موارد مثبت بستری از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون در استان به ۱۰ هزار و ۴۹۱ نفر رسید.

وی ادامه داد: با فوت یک نفر دیگر از مبتلایان قطعی کووید ۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته، مجموع متوفیان کرونا در این استان از ابتدای اپیدمی تاکنون به یک هزار و ۵۲۵ نفر رسید.

وی با بیان اینکه با افزایش روند مبتلا به کرونا مواجه هستیم اظهار داشت: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های استان همدان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته ۲۴۳ مورد بود که از این تعداد ۳۹ نفر در بخش عادی بستری شدند.

info corona news 12  12

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی همدان اضافه کرد: همچنین در حال حاضر ۱۲ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در بخش آی.سی.یو مراکز درمانی این استان بستری هستند و وضعیت جسمی ۳۵ بیمار وخیم گزارش شده است.

دکتر طاهری درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان همدان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری(از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان‌های اسدآباد ۳۸۰، بهار ۶۱۶، تویسرکان ۶۶۸، رزن ۴۵۵، درگزین ۱۹۷، فامنین ۱۸۴ و کبودراهنگ ۶۶۷ نفر است.

وی افزود: همچنین یک هزار و ۹۱۹ نفر در ملایر، یک هزار و ۱۵۶ نفر در نهاوند و سه هزار و ۹۷۲ نفر نیز در شهرستان همدان به این ویروس مبتلا و بستری شده اند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: