به گزارش خبرنگار برنا از همدان، محمد طاهری با اشاره به اینکه علائم کرونای انگلیسی شبیه علائم کرونای معمولی است ، اما شدیدتر و حادتر است، گفت: کرونای انگلیسی دوره کمون و نهفتگی کمتری دارد لذا از مردم درخواست می شود  با توجه به اینکه کرونای جهش یافته از طریق قطرات تنفسی منتقل میشود از ماسک های استاندارد برای پیشگیری از ابتلا به این نوع کرونا استفاده کنند.

وی تعداد مراجعه کنندگان سرپایی در شبانه روز گذشته با علائم حاد تنفسی به مراکز درمانی دانشگاه علوم پزشکی را ۲۳۷ مورد اعلام کرد که ۴۰  مورد در بخش عادی و ۱۱ مورد در بخش آی - سی - یو بستری شدند  و حال ۳۳ نفر نیز وخیم گزارش شده است.

info corona news 12  15

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان اعلام کرد: تعداد موارد مثبت از آغاز همه گیری کرونا تا کنون در استان همدان با ۱۱ مورد جدید به عدد ۱۰ هزار و ۵۲۵ و تعداد موارد فوت با ۴ مورد جدید به عددهزار و ۵۳۴ مورد رسیده است.

بر همین اساس نیز در  اسدآباد  ۳۸۰، بهار ۶۱۹، تویسرکان ۶۷۰، رزن ۴۵۷ درگزین ۱۹۷، فامنین ۱۸۴ ،کبودراهنگ ۶۶۹، ملایر هزار و ۹۲۰ ، نهاوند هزار و ۱۶۰ ، و همدان سه هزار و ۹۹۱ و خارج از استان نیز ۲۸۷ مورد مثبت ابتلا به کرونا ، ثبت شده است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: