به گزارش خبرنگار برنا از همدان، نقی کاکاوند با اعلام این خبر، اظهار کرد: با عنایت به نزدیک شدن ایام پایانی سال و افزایش تقاضای خرید از سوی مردم و سفرهای احتمالی، اداره صمت شهرستان همزمان با سراسر کشور براساس وظایف قانونی خود در جهت رفاه حال مردم، حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و مقابله با تخلفات احتمالی از قبیل گرانفروشی طرح نظارتی و گشت مشترک اجرا می‌کند.

وی افزود: در این طرح علاوه بر اداره صمت و اتاق اصناف، نیروی انتظامی، مرکز بهداشت و شرکت نفت نیز برای بازدید از جایگاه های عرضه سوخت دخیل و عضو هستند.

رئیس اداره صمت شهرستان نهاوند  تصریح کرد: این طرح از اول اسفند ماه  در دو نوبت صبح و عصر با همکاری دستگاه های ذیربط آغاز شده و تا روزهای پایانی سال نظارت بر میوه و شیرینی ، آجیل فروشی ها، کیف و کفش، خدمات خشکشویی، قالی شویی و غیره انجام خواهد شد.

کاکاوند گفت: توزیع میوه شب عید نیز از  ۲۵ اسفندماه آغاز و تا شب عید ادامه دارد و همشهریان در صورت مشاهده هرگونه گران‌فروشی و تخلف از طریق تلفن های ۱۲۴ یا ۳۳۲۴۳۷۰۵ اتاق اصناف شهرستان یا مراجعه حضوری جهت برخورد قانونی و معرفی متخلفان به تعزیرات حکومتی اقدام نمایند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: