به گزارش خبرنگار برنا از همدان، محمد طاهری با اشاره به ابتلای ۸۹۳ نفر دیگر در ۲۴ ساعت گذشته به کرونا شمار مبتلایان مثبت بستری و سرپایی از ابتدای اپیدمی این ویروس تاکنون در این استان به ۴۳ هزار و ۵۸۷ نفر رسید.

وی اضافه کرد: هم اینک شمار بیماران بستری مثبت از ابتدای اپیدمی ویروس کرونا تاکنون به ۱۲ هزار و ۳۲۹ و بیماران سرپایی مثبت به ۳۱ هزار و ۲۴۸ مورد افزایش یافته است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی همدان اظهار داشت: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های این استان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته یک هزار و ۱۷۴ مورد بود که ۲۷۷ نفر از مراجعان به بیمارستان ها در بخش عادی بستری شدند.

info corona news 1400012603

اضافه کرد: در عین حال هم اینک ۲۸ بیمار مبتلا به کووید۱۹ در بخش آی. سی. یو مراکز درمانی این استان بستری هستند و وضعیت جسمی ۵۴ بیمار وخیم گزارش شده است.

وی درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان همدان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری(از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان‌های اسدآباد ۴۶۲، بهار ۶۹۷، تویسرکان ۷۹۶، رزن ۵۳۱، درگزین ۲۱۵ ، فامنین ۲۱۰ و کبودراهنگ ۷۶۸  نفر است.

وی افزود: همچنین تاکنون۲ هزار و ۲۳۵ نفر در ملایر، یک هزار و ۵۴۴ نفر در نهاوند و چهارهزار و ۵۴۹ نفر نیز در شهرستان همدان به این ویروس مبتلا و بستری شده اند.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: