به گزارش خبرنگار برنا از همدان، محمد طاهری با اشاره به آخرین وضعیت شیوع ویروس کرونا در استان همدان، اظهار کرد: با فوت ۱۴ نفر دیگر از بیماران مبتلا به کووید ۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در این استان به یک هزار و ۷۶۱ نفر رسیده است.

وی افزود: همچنین تعداد موارد مثبت در بخش سرپایی و بستری استان در ۲۴ ساعت گذشته ۶۷۶ مورد گزارش شده است

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اضافه کرد: هم اینک شمار بیماران بستری مثبت از ابتدای اپیدمی ویروس کرونا تاکنون به ۱۳ هزار و ۲۵۶ و بیماران سرپایی مثبت به ۳۳ هزار و ۸۱۱ مورد افزایش یافته است.

وی افزود: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های این استان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته یک هزار و ۳۰۱ مورد بود که ۲۵۳ نفر از مراجعان به بیمارستان ها در بخش عادی بستری شدند.

info corona news 14000131

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اضافه کرد: در عین حال هم اینک ۳۴ بیمار مبتلا به کووید۱۹ در بخش آی.سی.یو مراکز درمانی این استان بستری هستند و وضعیت جسمی ۶۱ بیمار وخیم گزارش شده است.

دکتر طاهری درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان همدان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری(از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان‌های اسدآباد ۵۱۱، بهار ۷۳۰، تویسرکان ۸۴۲، رزن ۵۷۴، درگزین ۲۲۲، فامنین ۲۴۳ و کبودراهنگ ۸۲۸ نفر است.

وی افزود: همچنین تاکنون ۲ هزار و ۴۰۱ نفر در ملایر، یک هزار و ۷۰۴ نفر در نهاوند و چهارهزار و ۸۶۴ نفر نیز در شهرستان همدان به این ویروس مبتلا و بستری شده اند.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: