به گزارش خبرنگار برنا از همدان، محمد طاهری با اشاره به آخرین وضعیت شیوع ویروس کرونا در استان همدان، گفت: با فوت ۱۴ بیمار دیگر در ۲۴ ساعت گذشته آمار متوفیان این استان از ابتدای شیوع این ویروس تاکنون به یک هزار و ۸۶۴ فر رسیده است.

وی اظهار داشت:  ۴۹۸ نفر در ۲۴ ساعت گذشته به کرونا مبتلا شدند که با احتساب این آمار هم اینک شمار بیماران بستری مثبت از ابتدای اپیدمی ویروس کرونا تاکنون به ۱۴ هزار و ۳۸۱ و بیماران سرپایی مثبت به ۳۵ هزار و ۸۲۵ بیمار افزایش یافته است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اضافه کرد: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های این استان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته یک هزار و ۱۶۸ مورد بود که ۲۹۹ نفر از مراجعان به بیمارستان ها در بخش عادی بستری شدند.

info corona news 1400020603

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اضافه کرد: در عین حال هم اینک ۳۵ بیمار مبتلا به کووید۱۹ در بخش آی.سی.یو مراکز درمانی این استان بستری هستند و وضعیت جسمی ۶۲ بیمار وخیم گزارش شده است.

دکتر طاهری درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان همدان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری(از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان‌های اسدآباد ۵۷۵، بهار ۷۹۰، تویسرکان ۸۹۳، رزن ۶۲۹، درگزین ۲۳۳، فامنین ۲۷۱ و کبودراهنگ ۸۹۳ نفر است.

وی افزود: همچنین تاکنون ۲ هزار و ۶۰۰ نفر در ملایر، یک هزار و ۸۹۰ نفر در نهاوند و پنج هزار و ۲۴۷ نفر نیز در شهرستان همدان به این ویروس مبتلا و بستری شده اند.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: