به گزارش خبرنگار برنا از همدان، سرهنگ احمد ساکی در تشریح این خبر بیان داشت: پلیس آگاهی شهرستان با تدوین طرح جامع پیشگیری و مقابله با سرقت ها و همچنین تعیین شاخصه های مختلف سرقت از جمله سرقت موتورسیکلت، اجرای این طرح را در دستور کار دارد.

وی در ادامه افزود: تیم ویژه مبارزه با سرقت پلیس آگاهی شهرستان با سرکشی و نظارت مستمر بر توقفگاه ها، تعمیرگاه ها و پارکینگ های موتورسیکلت ها و استفاده از ابزار و تجهیزات نرم افزاری، دیگر اقدامات قانونی لازم در این راستا را با رصد اطلاعاتی مطلوب انجام می دهد.

فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند تصریح کرد: در این راستا پلیس آگاهی شهرستان طی 48 ساعت گذشته موفق به شناسایی و کشف 8 دستگاه موتورسیکلت سرقتی در سطح شهرستان شدند.

این مقام انتظامی در پایان بیان داشت: اقدامات لازم جهت سیر مراحل قانونی و قضائی و همچنین تحویل موتورسیکلت ها به مالکان درحال انجام است.

وی با اشاره به اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده توسط ماموران انتظامی بخش گیان، گفت: در این طرح 2نفر سارق ،1نفر مجلوب دستگیر و به یگان انتظامی منتقل شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند افزود:کشف 2 دستگاه موتورسیکلت سرقتی وکشف 2 فقره سرقت محتویات داخل خودرو از دیگر نتایج طرح انجام شده بود.

این مقام انتظامی در پایان گفت: از شهروندان در خواست می شود در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک با پلیس 110 تماس بگیرند.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: