به گزارش خبرنگار برنا از همدان، محمد پورداود در جمع خبرنگاران با گرامیداشت یاد استاد شهید مرتضی مطهری و تبریک هفته معلم، افزود: کرامت معلم به عنوان مرجع علمی و اخلاقی در جامعه از اولویت های اصلی دستگاه تعلیم و تربیت محسوب می شود.

وی با بیان اینکه در شرایط کرونایی و زیست بوم جدید شاهد همت و تلاش معلمان فرهیخته در تعلیم و تربیت فرزندان این مرز و بوم به صورت مجازی و غیر حضوری هستیم، اظهار داشت: در این مدت فعالان عرصه تعلیم و تربیت به ویژه معلمان به عنوان جهادگران آموزشی جلوه‌های زیبایی از ایثار و فداکاری را به نمایش گذاشته اند.

پورداود تصریح کرد: با توجه به شرایط کرونایی و ضرورت توجه به پروتکل‌های بهداشتی، برنامه‌های بزرگداشت هفته معلم امسال بیشتر به صورت مجازی و غیر حضوری اجرا می شود.

وی عنوان کرد: دیدار ویدئوکنفرانسی مسوولان و معلمان استان با رییس‌ جمهور، معرفی معلمان منتخب استانی و کشوری، تقدیر از جانبازان و رزمندگان فرهنگی و  تقدیر از  ۴۷ تن از معلمان منتخب استانی از مهمترین برنامه های این هفته است.

مدیرکل آموزش و پرورش همدان ادامه داد: فعالیت ستادهای تکریم معلم در تمامی شهرستان ها، استفاده بهینه از ظرفیت فضای مجازی به ویژه شبکه شاد در جهت تکریم و بزرگداشت هفته مقام معلم و  برنامه ریزی برای استفاده حداکثری از ظرفیت رسانه ها برای پوشش و انعکاس برنامه های هفته معلم از دیگر برنامه های این هفته است.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: