به گزارش خبرگزاری برنا از استان همدان: رامین درویشی رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند گفت: مرحوم عبدالعلی پیرزادی برادر فوتبالیست و ورزشکار شهید علی پیرزادی صبح امروز در بیمارستان به برادر شهیدش پیوست.

او افزود: مرحوم پیرزادی در دهه ۶۰ یکی از فوتبالیست های خوب روستای تکه و شهرستان نهاوند بود که حدود ۳۰ سال یکی از  کارمند با اخلاق  اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان و عضو تیم های فوتبال این استان بود.

درویشی افزود: مرحوم پیرزادی چند سال پیش در حال سفر به شهرستان نهاوند دچار تصادف شد و مدتی در حالت کما بود که بعد از یکسال بهبودی  یافت ولی متاسفانه صبح امروز به دلیل شدت جراحات آن حادثه  در بیمارستان دار فانی را وداع گفت و به برادرشهیدش علی پیرزادی پیوست.

رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند  اظهار داشت: مراسم تشیع و خاکسپاری و ختم این عزیز امروز ساعت ۵عصر در جوار برادر شهیدش در گلزار شهدای روستای تکه با رعایت همه شیوه نامه های بهداشتی انجام می شود و خانواده ان مرحوم اعلام کرده اند به دلیل شرایط کرونایی همه هزینه ها را صرف امور خیریه می کنند.

او بیان کرد: اداره ورزش وجوانان شهرستان نهاوند در گذشت این همکار عزیز و پیشکسوت ورزشی را به خانواده آن مرحوم و سایر بازماندگان  تسلیت می گوید.

لازم به یادآوری است مرحوم عبدالعلی پیرزادی از خانواده ای ورزشکار و فوتبالیست هستند تنها پسر ایشان از قهرمانان وزنه برداری استان هرمزگان می باشد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: