به گزارش خبرنگار برنا از همدان، محمد طاهری با اشاره به آخرین وضعیت شیوع ویروس کرونا در استان همدان، گفت:  با فوت ۱۸ بیمار دیگر در ۲۴ ساعت گذشته آمار متوفیان این استان از ابتدای شیوع این ویروس تاکنون به یک هزار و ۹۲۱ نفر رسیده است.

افزود: ۵۵۲ نفر طی ۲۴ ساعت گذشته در استان همدان به کرونا مبتلا شدند که در مجموع بیماران سرپایی مثبت به ۳۶ هزار و ۹۶۶ نفر و بیماران بستری مثبت و ۱۴ هزار و ۸۹۸ نفر رسید.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اظهار کرد: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های این استان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته ۹۲۶ مورد بود که ۲۲۵ نفر از مراجعان به بیمارستان ها در بخش عادی بستری شدند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اضافه کرد: در عین حال هم اینک ۱۹ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در بخش آی.سی.یو مراکز درمانی این استان بستری هستند و وضعیت جسمی ۵۹ بیمار وخیم گزارش شده است.

info corona news14000202665655565655

طاهری درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان همدان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری(از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان‌های اسدآباد ۶۰۹، بهار ۸۲۰، تویسرکان ۹۱۵، رزن ۶۵۵، درگزین ۲۴۰، فامنین ۲۷۸  و کبودراهنگ ۹۰۵ نفر است.

وی افزود: همچنین تاکنون ۲ هزار و ۶۹۹ نفر در ملایر، یک هزار و ۹۶۸  نفر در نهاوند و پنج هزار و ۴۳۸ نفر نیز در شهرستان همدان به این ویروس مبتلا و بستری شده اند.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: