به گزارش خبرنگار برنا از همدان، آیت الله حبیب الله شعبانی موثقی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان و سید سعید شاهرخی استاندار همدان با صدور پیامی مشترک هفته بزرگداشت مقام معلم را تبریک گفتند.

در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

آموزش و پرورش محور توسعه پایدار و همه جانبه هر کشوری است و معلمان به عنوان رکن اصلی تعلیم و تربیت، نقش مهم و سازنده ای در ساختن آینده ای درخشان و پیشرفته برای جامعه دارند.

جایگاه ارزشمند تزکیه و تعلیم که در قرآن کریم و روایات اسلامی بر آن تأکید فراوان شده است، ضرورت و اهمیت گرامیداشت و پاسداشت شأن و جایگاه ارزشمند معلمان را دوچندان می کند.

  در شرایط کنونی همه ما شاهدیم که چگونه معلمان عزیز مجاهدانه و ایثارگرانه وارد عرصه شده و اجازه ندادند روند تعلیم و تربیت فرزندان این مرز و بوم دچار مشکل شود و از این جهت عنوان جهادگران تعلیبم و تربیت زیبنده معلمان عزیز و فرهیخته جامعه است.

ضمن تبریک هفته بزرگداشت مقام معلم و گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل(ره)، شهدای والامقام به ویژه استاد شهید مرتضی مطهری، سلامتی مستدام برای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی(مدظله العالی) و توفیق روزافزون برای همه خدمتگزاران پرتلاش نظام در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) از درگاه خداوند متعال مسألت داریم و امیدواریم در سال "تولید؛ پشتیبانی ها، مانع زدایی ها" همواره شاهد موفقیت معلمان فرهیخته و پیشرفت دستگاه تعلیم و تربیت باشیم.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: