به گزارش خبرنگار برنا از همدان، حمیدالله فارسی با اعلام این خبر، اظهار کرد: این میزان زکات جمع‌آوری شده توسط ادارات بهزیستی در شهرستان‌های مختلف استان، مجموعه‌های وابسته به این سازمان، مراکز مثبت زندگی و مراکز خیریه زیرپوشش جمع‌آوری شد.

وی اعلام کرد: از این میزان فطریه جمع آوری شده حدود ۱۵۴ میلیون تومان توسط موسسات خیریه زیر پوشش بهزیستی و مابقی در مراکز دولتی جمع آوری شده است.

معاون مشارکت‌های مردمی بهزیستی استان همدان با قدردانی از مردم مومن و نیکوکاران خاطرنشان کرد: فطریه جمع آوری شده به صورت پرداخت نقدی و غیرنقدی برای کمک هزینه معیشت، تامین هزینه نان، گوشت، درمان و کمک هزینه وسایل ضروری زندگی افراد نیازمند جامعه هدف زیر پوشش کل استان هزینه می شود.

فارسی با بیان اینکه ۱۵۰ صندوق و پایگاه شامل فطریه عام، کفاره و سادات در اطراف اماکن، معابر اصلی و مرکزی استان برای جمع آوری فطریه پیش بینی شده بود عنوان کرد: کمک‌های جمع آوری شده با حفظ شأن و کرامت انسانی برای برطرف کردن مشکلات معیشتی به دست محرومان واقعی می‌رسد.

وی اعلام کرد: شماره حساب مشارکت‌های مردمی بهزیستی همدان به شماره کارت شتاب ۸۳۹۳-۶۹۲۷-۹۵۷۰-۶۳۶۷ و یا شماره حساب ۴۱۶۵۰۳۴۵۴۱۷۲۴۰۱۱ با شماره شبای IR۲۱۰۱۰۰۰۰۴۱۶۵۰۳۴۵۴۱۷۲۴۰۱۱ و یا شماره گیری #۱۴۰۰۰۲۸*۴*۷۳۳*،  کمک‌های مردمی به بهزیستی استان همدان را در طی سال دریافت می کنند.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: