به گزارش خبرنگار برنا از همدان، عاطفه سمایی با بیان اینکه خوشبخانه روند ابتلا و بستری کرونا در شهرستان اسدآباد رو به کاهش است بیان کرد: با توجه به اینکه پیک‌ها در یک بازه زمانی سه ماهه آغاز و پایان می‌یابند باید انتظار پیک‌های بعدی را داشته باشیم که سطح رعایت پروتکل‌ها و تکمیل ایمن‌سازی جامعه می‌تواند درگیری و عوارض کمتری را به همراه داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه در شرایط فعلی از ویروس نباید ترسید و باید با رعایت فاصله‌گذاری، بهبود تغذیه و ایمنی بدن با آن مقابله درست کرد گفت: عدم باور به اپیدمی و مخاطرات ابتلا و بی توجهی به دستورات بهداشتی در شرایط کنونی مصداق حق الناس است.

معاون درمان دانشکده علوم پزشکی اسدآباد با بیان اینکه کادر درمان طی 14 ماه گذشته همواره در سنگر دفاع بوده‌اند و تلاش زیادی در کنترل بیماری داشتند افزود: پیک چهارم بدترین و تلخ‌ترین پیک در غرب کشور به ویژه استان و شهرستان اسدآباد بود.

وی از فراخوان واکسیناسیون روستائیان ۷۰ سال و بالاتر به منظور واکسیناسیون عمومی کرونا در شهرستان اسدآباد خبر داد و افزود: اهالی واجد شرایط ساکن در جنت‌آباد از ساعت ۹ تا ۱۲ طی روزهای فرد به مرکز خدمات جامع سلامت جنت‌آباد مراجعه کنند.

سمایی بیان کرد: اهالی چنارسفلی به مرکز خدمات جامع سلامت چنارسفلی، مردم چنارعلیا به مرکز خدمات جامع سلامت چنارعلیا و در حسن‌آباد به مرکز خدمات جامع سلامت حسن آباد در روزهای فرد از ساعت ۹ تا ۱۲ صبح مراجعه کنند.

وی خاطرنشان کرد: اهالی روستای آجین نیز می‌توانند به مرکز خدمات جامع سلامت آجین، لک لک به مرکز خدمات جامع سلامت لک لک، وندرآباد به مرکز خدمات جامع سلامت وندرآباد و کینی سایه به مرکز خدمات جامع سلامت کینی در روزهای زوج از ساعت ۹ تا ۱۲ صبح مراجعه کنند.

عاون درمان دانشکده علوم پزشکی اسدآباد با تاکید به اینکه افراد با در دست داشتن کارت ملی به این مراکز مراجعه کنند افزود: اهالی ساکن مابقی روستاها نیز ضمن در دست داشتن کارت ملی خود به مرکز تجمعی واکسیناسیون کرونا به نشانی اسدآباد، میدان دانشگاه، ابتدای بلوارشهید رضائیان، سالن ورزشی شهدای آموزش و پرورش، نسبت به دریافت واکسن خود اقدام کنند.

وی در پایان سخنانش تصریح کرد: ساعت فعالیت مرکز واکسیناسیون تجمعی در شهر اسدآباد در دو شیفت صبح از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۳:۳۰ و عصر از ساعت ۱۶ تا ۲۰ است.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: