به گزارش خبرنگار برنا از همدان، عباس صوفی یکشنبه شب در نشست با معاونان و مدیران شهرداری همدان اظهار داشت: پیشبرد فعالیت‌ها و تلاش مجموعه مدیریت شهری باید با هدف رضایتمندی شهروندان باشد و بر این اساس طرح‌های عمرانی باید با شتاب بیشتری در مرحله بهره برداری قرار بگیرد.

وی خدمات دهی بهینه به شهروندان را سرلوحه امور مدیریت شهری دانست و گفت: شهرداری به عنوان نهادی خدمت رسان به دور از هر گونه فضای انتخاباتی فقط به دنبال تحقق اهداف و برنامه‌های جاری است و در این بین تمامی مجموعه باید با تمام توان و ظرفیت‌های موجود برای تحقق این اهداف گام بردارند.

شهردار همدان افزود: در سال‌های اخیر با افزایش چندین برابری هزینه‌ها و قیمت‌ها مواجه بودیم که در مواقعی منجر به اجرای تاخیر و یا تعطیلی موقت طرح‌ها شد اما هم اکنون با همکاری، برنامه ریزی و تلاش شبانه روزی مجموعه مدیران و همکاران شاهد پیشرفت و اجرای طرح‌های زیربنایی و روبنایی در تمامی مناطق سطح شهر هستیم.

وی اضافه کرد: در بازدیدهای صورت گرفته از طرح‌ها، شاهد اجرا و پیگیری بخش بزرگی از ساخت و سازهای عمرانی و فعالیت‌های خدماتی در سطح شهر بودیم و تلاش ما بهره برداری از این طرح‌ها در زمان مقرر است.

صوفی با قدردانی از اقدام سازمان عمران و بازآفرینی شهری همدان در پیگیری و اجرای سیستم تهیه شن و ماسه برای اجرای طرح‌های مدیریت شهری گفت: مدیران مناطق برای تهیه آسفالت معابر با این سازمان نهایت همکاری و مساعدت را داشته باشند تا شاهد افزایش توزیع آسفالت در سطح شهر باشیم.

وی یادآور شد: همچنین مدیران و مسئولان فنی مناطق از بوستان‌های سطح مناطق بازدید داشته باشند و پیشنهادها و انتقادهای مورد نظر شهروندان و نواقص و خرابی‌های احتمالی را پیگیری و در کوتاه‌ترین زمان برطرف کنند.

معاون مالی و اقتصادی شهردار همدان نیز در این نشست گفت: مدیریت شهری در سه سال اخیر به ویژه مناطق کم برخوردار اجرای طرح‌های مختلف و متنوع برای ارتقای سطح کمی و کیفی خدمات رسانی به مردم را اجرا کرده که منجر به افزایش رضایتمندی شهروندان شده است.

رضا ابرار خرم افزود: توسعه همه جانبه و رشد متوازن شهر، رسیدگی به درخواست‌ها و مشکلات شهروندان مهمترین برنامه مدیریت شهری همدان در دوره فعلی بوده است که در این مدت بودجه و منابع شهرداری صرف اجرای تنها چند طرح خاص نشد بلکه اجرای طرح‌های مختلف به ویژه در مناطق کم برخوردار در اولویت قرار گرفت.

وی اضافه کرد: برای نمونه می‌توان به آسفالت بیشتر معابر اصلی، فرعی، کوچه‌ها و بن بست‌های مناطق کم برخوردار اشاره کرد که رضایت حداکثری مردم را به همراه داشته است.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: