به گزارش خبرنگار برنا از همدان، محمد طاهری با اشاره به آخرین وضعیت شیوع ویروس کرونا در استان همدان، گفت: ۱۲۶ نفر دیگر طی ۲۴ ساعت گذشته در این استان به بیماری کووید ۱۹ مبتلا شدند که در مجموع بیماران بستری مثبت به ۱۷ هزار و ۳۶۵ و بیماران سرپایی مثبت به ۴۲ هزار و ۸۷۱ نفر رسید.

وی افزود: همچنین با فوت سه بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته، آمار متوفیان استان از ابتدای شیوع این ویروس تاکنون به ۲ هزار و ۱۷۷ نفر رسید.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اظهار داشت: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های این استان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته ۴۰۵ مورد بود که ۶۴ نفر از مراجعان به بیمارستان ها در بخش عادی بستری شدند.

INFO AMAR CORONA HMD NEW1400031103

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اضافه کرد: ۱۶ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در بخش آی.سی.یو مراکز درمانی این استان بستری هستند و در مجموع وضعیت جسمی ۴۱ بیمار بستری در بیمارستان های استان وخیم گزارش شده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان همدان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری(از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان‌های اسدآباد ۷۶۹ ، بهار ۹۴۶، تویسرکان ۹۸۷، رزن ۷۴۲، درگزین ۲۷۹ ، فامنین ۳۱۰ و کبودراهنگ یک هزار و یک نفر است.

وی افزود: همچنین تاکنون سه هزار و  ۱۳۴ نفر در ملایر، ۲ هزار و ۲۳۷ نفر در نهاوند و ۶ هزار و ۵۵۷ نفر نیز در شهرستان همدان به ویروس کرونا مبتلا و بستری شده اند.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: