به گزارش خبرنگار برنا از همدان، سردار سلیمان امیری در بازدید از نمایشگاه کشفیات پلیس آگاهی در جمع خبرنگاران بیان کرد: عوامل پلیس آگاهی در عملیات نخست با اقدامات اطلاعاتی موفق به دستگیری سه سارق غیربومی که در قالب یک باند فعال بودند، شدند.

وی اضافه کرد: این افراد در امر سرقت خودرو و فروش قطعات فعال بودند که از آنها ۶ دستگاه نیسان وانت و هفت دستگاه سواری پراید کشف و ضبط شد که پس از تایید محل سرقت و شناسایی مالباختگان با طی پروسه اداری وسیله نقلیه تحویل مالکان می شود.

فرمانده انتظامی استان همدان افزود: همچنین یک باند ۶ نفره سرقت موتورسیکلت در استان همدان شناسایی و دستگیر شدند که از این باند ۱۶ دستگاه موتور سیکلت کشف شد و سارقان در بازجویی ها علاوه بر خودرو به یک فقره سرقت احشام نیز اعتراف کردند.

سردار امیری گفت: اعضای این باند اقدام به سرقت موتورسیکلت از داخل پارکینگ منازل مسکونی و آپارتمان ها در استان همدان می کردند.

وی با بیان اینکه سه مالخر اموال مسروقه نیز دستگیر شدند اظهار داشت: در این ۲ عملیات در مجموع ۱۳ دستگاه خودروی سواری و باری و ۱۶ دستگاه موتورسیکلت توقیف همچنین ۹ سارق حرفه ای نیز دستگیر و تحویل مرجع قضایی شدند.

فرمانده انتظامی استان همدان اظهار داشت: برای جمع آوری سلاح جنگی و شکاری نیز دستورات ویژه صادر شده است و عوامل پلیس اطلاعات و امنیت عمومی اقدام به رصد این قبیل تخلف ها می کند و در مجموع عوامل انتظامی این استان اجازه عرض اندام به مخلان نظم و امنیت عمومی نمی دهند.

 سردار امیری افزود: در این راستا چند اراذل و اوباش که اقدام به شرارت و ناامنی می کردند توسط عوامل انتظامی دستگیر و پس از تشکیل پرونده به دستگاه قضایی سپرده شدند.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: