حاجی بابایی:

پل شهید همدانی از پروژه‌های مهم و اثر گذار در ترافیک شهری همدان است

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی، گفت: پل شهید همدانی از پروژه‌های مهم و اثر گذار در ترافیک شهری همدان است.

به گزارش خبرنگار برنا از همدان، حمیدرضا حاج بابایی نماینده مردم همدان و رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در مراسم افتتاح پروژه پل اصلی تقاطع چند سطحی سردار شهید همدانی که همزمان با میلاد امام رضا(ع) برگزار شد، گفت: اقدامات جهادی خوبی در حوزه شهرداری توسط شهردار انجام شد که قابل تقدیر است.

وی با اشاره به اینکه تحول خوبی در سطح استان و شهر همدان در حال انجام شدن است، گفت: پل شهید همدانی از پروژه‌های مهم و اثر گذار در ترافیک  شهری همدان است.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی، گفت: مدیران خدمات‌رسان و دیگر ارگان‌های خدما‌ت‌رسانی نقش مهمی در پیشبرد این پروژه داشتند.

وی با اشاره به اینکه بیمارستان اکباتان نیز از پروژه‌های مهمی است که با اعتبار یک هزار میلیارد تومان در دست اقدام و اجرا است، گفت: بیمارستان هزار تختخوابی همدان که با تلاش استاندار همدان در دست اجرا است نیز از دیگر پروژه‌های مهم، چشمگیر و اثرگذار است.

حاج بابایی با تاکید بر اینکه با همکاری و همراهی علوم‌پزشکی امسال در آستانه افتتاح مرکز جامع سرطان همدان خواهیم بود، گفت: عملکرد خوب حوزه علوم پزشکی استان همدان  در کشور بی نظیر  و  همدان جز ده استان برتر است.

وی بیان اینکه پروژه‌های آب و فاضلاب با اعتبار هزار میلیارد تومان در دست اجرا است؛ گفت: پروژه‌ها و اقدامات بزرگی در استان همدان در حال انجام است که هرکدام نقش مهمی در توسعه استان را ایفا می‌کند.

 

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار همدان

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار همدان

    اخبار برگزیده