به گزارش خبرنگار برنا از همدان، محمد طاهری با اشاره به آخرین وضعیت شیوع کرونا از همدان، گفت: آمار مرگ و میر ناشی از بیماری کووید ۱۹ با فوت سه تن دیگر در ۲۴ ساعت گذشته از ابتدای اپیدمی کرونا تاکنون در این استان به ۲ هزار ۲۵۶ مورد رسید.

وی افزود: همچنین طی ۲۴ ساعت گذشته با شناسایی ۵۰ بیمار جدید مبتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در این استان، مجموع بیماران بستری مثبت به ۱۸ هزار و ۲۰۸ و بیماران سرپایی مثبت به ۴۴ هزار و ۹۵۸ نفر رسید.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اظهار داشت: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های استان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته ۳۲۰ مورد بود که ۵۵ نفر از مراجعان به بیمارستان ها در بخش عادی بستری شدند.

INFO AMAR CORONA HMD NEW

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان، گفت: ۱۰ بیمار مبتلا به کرونا در بخش آی.سی.یو مراکز درمانی استان بستری هستند و در مجموع وضعیت جسمی ۳۰ بیمار بستری در بیمارستان های استان وخیم گزارش شده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری(از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان‌های اسدآباد ۸۰۳، بهار ۹۸۱، تویسرکان یک هزار و ۲۲، رزن ۷۷۲، درگزین ۲۸۹، فامنین ۳۱۸ و کبودراهنگ یک هزار و ۲۵ نفر است.

طاهری افزود: همچنین تاکنون سه هزار و ۲۸۶ نفر در ملایر، ۲ هزار و ۳۱۸ نفر در نهاوند و ۶ هزار و ۹۶۷ نفر نیز در شهرستان همدان به ویروس کرونا مبتلا و بستری شده اند.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: