به گزارش خبرنگار برنا از همدان، سید سعید شاهرخی استاندار همدان طی سفر یک‌روزه خود به شهرستان نهاوند با حضور در شورای برنامه‌ریزی و توسعه این شهرستان، گفت:سند راهبردی و عملیاتی توسعه استان را باتوجه به ظرفیت‌های منطقه‌ای و شهرستانی تدوین و تنظیم کردیم.

وی با بیان اینکه بدون شک مردم استان نگاه مجموعه مدیریت ارشد را نسبت به توسعه می‌دانند، گفت: اقدامات بی‌بدیلی در نظام مقدس جمهوری اسلامی انجام گرفته، که تا پیش از آن سابقه ندارند.

استاندار همدان، تاکید کرد: خدمات نظام و دولت به مردم اطلاع رسانی شود، تا علاوه بر گسترش امید در جامعه، در جریان اقدامات خدمتگذاران خود قرار گیرند.

وی گفت: با توجه با طرح‌ها و پروژه‌هایی که در دست اجرا هستند باید گفت استان همدان اکنون به یک کارگاه بزرگ سازندگی تبدیل شده است.

شاهرخی تصریح کرد: طی هشت سال گذشته ۳ سد احداث و عملیات اجرایی ۲ سد دیگر از جمله سد گرین انجام گرفته است.

وی با بیان اینکه پتروشیمی هگمتانه بعد از ۱۸ سال با تلاش‌های شبانه‌روزی طی ۲ سال، تکمیل شد، افزود: به زودی پتروشیمی شهرستان نهاوند نیز کلنگ‌زنی خواهد شد.  

استاندار همدان، گفت: در ماه‌ها و سال‌های آینده، طرح‌ها و پروژه‌های انجام شده تا تکمیل و بهره‌برداری پیگیری خواهند شد‌.

وی گفت: در طرح تحول سلامت که از افتخارات دولت تدبیر و امید است، اقدامات موثری مانند افزایش تعداد تخت‌ها، توسعه بحث هتلینگ بیمارستان‌ها انجام گرفته است.

شاهرخی با اشاره به اینکه استقرار سی.تی.اسکن در راستای تقویت زیرساخت‌های شهرستان نهاوند است و زین پس باید جهت جذب متخصصان و امکانات مربوطه تلاش شود، گفت: پروژه دولومیت نهاوند تا پایان شهریورماه به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی با بیان اینکه دولت با فراهم کردن بستر‌های سرمایه‌گذاری امورات را برای بخش خصوصی تسهیل می‌کند، گفت: حمایت‌‌ها و تلاش سرمایه‌گذاران بخش خصوصی قابل تقدیر است.

استاندار همدان رفاه و تقویت معیشت مردم همیشه در اولویت بوده و در شرایط کنونی تحریم‌ها، پروژه‌ها و طرح‌های مختلفی در استان انجام گرفته است، گفت: هدف از حضور در شورای برنامه‌ریزی و توسعه شهرستان نهاوند، داشتن نگاه ویژه مجموعه مدیریتی استان به مردم متدین و انقلابی نهاوند است.

وی از فراهم سازی مقدمات اولیه احداث کارخانه فرآوری گشنیز در نهاوند خبر داد و گفت:  تلاش‌های نماینده مردم شریف نهاوند در مجلس شورای اسلامی در پی‌گیری مسائل و مشکلات، قابل تقدیر است.

شاهرخی تاکید کرد: مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، همراه و حامی مجموعه مدیریتی استان هستند، بدون شک این وحدت، توسعه استان را به همراه دارد.

وی گفت: مدیران فرصت را از دست ندهند و تا پایان دولت پیگیری طرح‌های برنامه‌ریزی شده باشند.

استاندار همدان در پایان با بیان اینکه تکمیل پروژه جاده نهاوند-برزول و نهاوند-کنگاور در دستور کار قرار خواهد گرفت، گفت: ساختمان صمصام نهاوند هر چه سریع‌تر تعیین تکلیف شود.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: