به گزارش خبرنگار برنا از همدان، محمد طاهری با اشاره به آخرین وضعیت شیوع ویروس کرونا در استان همدان، گفت:با شناسایی ۱۴۶ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در این استان، مجموع بیماران بستری مثبت به ۱۸ هزار و ۵۴۹ و بیماران سرپایی مثبت به ۴۶ هزار و ۲۰ نفر رسید.

وی افزود: همچنین با فوت ۲ بیمار دیگر در ۲۴ ساعت گذشته آمار مرگ و میر ناشی از کرونا در استان از ابتدای اپیدمی ویروس تاکنون به ۲ هزار و ۲۷۹ مورد رسیده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اظهار داشت: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های استان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته ۵۸۹ مورد بود که ۶۷ نفر از مراجعان به بیمارستان ها در بخش عادی بستری شدند.

photo_2021-07-08_15-21-49

وی گفت: ۱۱ بیمار مبتلا به کرونا در بخش آی.سی.یو مراکز درمانی استان بستری هستند و در مجموع وضعیت جسمی ۲۲ بیمار بستری در بیمارستان های استان وخیم گزارش شده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری(از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان‌های اسدآباد ۸۲۲، بهار ۹۹۳، تویسرکان یک هزار و ۳۰ ، رزن ۷۸۶، درگزین ۲۹۰، فامنین ۳۱۹ و کبودراهنگ یک هزار و ۴۰ نفر است.

دکتر طاهری افزود: همچنین تاکنون سه هزار و ۳۶۱ نفر در ملایر، ۲ هزار و ۳۳۵ نفر در نهاوند و هفت هزار و ۱۳۹ نفر نیز در شهرستان همدان به ویروس کرونا مبتلا و بستری شده اند.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: