به گزارش خبرنگار برنا از همدان، محمد طاهری با اشاره به آخرین وضعیت شیوع ویروس کرونا در استان همدان، گفت: با فوت ۲ بیمار دیگر در ۲۴ ساعت گذشته آمار مرگ و میر ناشی از کرونا در استان از ابتدای اپیدمی ویروس تاکنون به ۲ هزار و ۲۸۷ مورد رسیده است.

وی افزود: همچنین  ۲۱۲ نفر دیگر در استان همدان به کرونا مبتلا شدند با شناسایی ۱۳۲ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در این استان، مجموع بیماران بستری مثبت به ۱۸ هزار و ۷۰۹ و بیماران سرپایی مثبت به ۴۶ هزار و ۵۵۰ نفر رسید.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اظهار داشت: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های استان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته ۵۱۷ مورد بود که ۱۱۱ نفر از مراجعان به بیمارستان ها در بخش عادی بستری شدند.

INFO AMAR CORONA HMD NEW

وی گفت: ۱۷ بیمار مبتلا به کرونا در بخش آی.سی.یو مراکز درمانی استان بستری هستند و در مجموع وضعیت جسمی ۲۲ بیمار بستری در بیمارستان های استان وخیم گزارش شده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری(از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان‌های اسدآباد ۸۳۱، بهار ۹۹۸، تویسرکان یک هزار و ۳۴، رزن ۷۹۴، درگزین ۲۹۱، فامنین ۳۲۰ و کبودراهنگ یک هزار و ۴۹ نفر است.

طاهری افزود: همچنین تاکنون سه هزار و ۴۱۴ نفر در ملایر، ۲ هزار و ۳۵۰  نفر در نهاوند و هفت هزار و ۱۸۹ نفر نیز در شهرستان همدان به ویروس کرونا مبتلا و بستری شده اند.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: